tlacitko uvodprofil firmy

 

Profil firmy.

ELASTA-VESTIL spol. s r.o. v Krucemburku je výrobcem širokého sortimentu pružných a pevných stuh s více než stoletou tradicí v tomto oboru. Naší specialitou jsou pružné a pevné stuhy v šířích do 340 mm.

Firma Elasta-Vestil spol. s r.o. je rodinným podnikem a byla založena roku 1896. Opětně privatizována byla v roce 1992. Mezi významná období patří léta 1925 až 1942, kdy vznikly výrobní budovy firmy, a v období od roku 1970 do roku 1982 byly dřevěné tkalcovské stavy nahrazeny moderními jehlovými stavy švýcarské výroby.
V současné době máme k dispozici 160 stuhařských stavů, vývojové pracoviště pro návrh žakárských stuh, měřící pracoviště a zařízení pro potisk šlových stuh. Konečná úprava stuh se provádí na nových válcových zařízeních vytápěných zemním plynem.
Vyrábíme tkané pružné popř. pevné stuhy převážně z polyesterového hedvábí, z bavlny, polyamidu nebo polypropylenu. Pružnost našim stuhám dodávají gumové nitě z Malajsie, popř. elastomery.

Sortiment: Vyrábíme pružné stuhy obuvnické do šíře 340mm, šlové pruženky a hotové šle v šířích 18, 25, 30, 35, 45 a 51mm, pruženky s vytkaným nápisem popř. logem dle přání zákazníka, prádlové pruženky, speciální pruženky (bandáže, protézové pruženky, protismykové pruženky) do šíře 340 mm a pevné stuhy nebo lemovky pro oděvní výrobu. Vyrábíme i pletené pruženky do šíře 340 mm. Náš sortiment obsahuje přes 2 000 druhů v mnoha barevných odstínech a kombinacích. Většina sortimentu je zákaznicky orientována. Pokud potřebujete pevnou či pružnou stuhu, neváhejte nás kontaktovat.

Inovace: Vyvzorujeme pruženku dle požadavku zákazníka s možností využít širokou paletu barevných přízí. Firma disponuje vlastním vývojovým oddělení pro návrh žakárských pružných a pevných stuh a nabízí svým zákazníkům i případnou technickou pomoc. Ročně vzorujeme několik stovek nových výrobků a desénů, abychom byli schopni vyhovět požadavkům našich zákazníků.

Kvalita, zdravotní nezávadnost, životní prostředí: Firma má zaveden systém řízení kvality ISO 9001:2009. Naše výrobky jsou zdravotně nezávadné, splňují Öko Tex Standard 100, skupina 2 (pro styk s kůží) a jsou v souladu se směrnicí EU REACH (neobsahují karcinogenní a další látky v ní uvedené). Máme další certifikát o nezávadnosti našich stuh z institutu ITC Zlín.
Veškeré používané materiály a suroviny jsou šetrné k životnímu prostředí. Firma je přihlášena do systému Eko-Kom a s odpady nakládá podle platných předpisů. Neprodukujeme škodlivé zplodiny ani další škodlivé látky.

Prodej a zákazníci: Firma exportuje většinou přímo téměř 80% své výroby do EU. Ani tuzemský trh nezůstává opomíjen a jsme schopni akceptovat i menší zakázky (od 1000m od druhu). Velký výběr šlových, prádlových a dalších pruženek je trvale skladem a je možný odběr od 25 resp. 50 metrů. Kontaktujte naši expedici.
S našimi zákazníky udržujeme většinou dlouhodobé styky založené na vzájemné důvěře a kvalitních dodávkách. Se svými zákazníky spolupracujeme i na vývoji nových výrobků a poskytujeme jim i technický servis.

 

Elasta Vestil s.r.o © 2013